رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری:

کسانی که دغدغه هویت ملی را دارند باید پیش قدم شوند

مهندس ایلخان با اشاره به عدم تناسب معماری ساختما با هویت ایرانی اسلامی بیان داشت:کسانی که دغدغه هویت ملی را دارند بایستی پیش قدم شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین عمران  و معماری ، دومین نشست جلسه هم اندیشی نهادهای مسئول در حوزه معماری و شهرسازی با رویکرد هویتی و بیان گفتمان انقلاب اسلامی صبح امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه مهندس ایلخان رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری در سخنانی با مطرح کردن اهمیت معماری در تمدن و زندگی روزمره در جامعه اشاره کرد و افزود:مادر کشور بزرگی زندگی میکنیم که دارای تمدنی عظیم و با شکوه است ولیکن جای تاسف است که برخی از پروژه های بزرگ کپی برداری ناشیانه ایی از ساختمان های کشور های غربی میباشد و با اینکه در کشور به خصوص بعد از انقلاب ساخت و سازهای عظیمی در کشور صورت گرفته است متاسفانه سبکی با هویت ایرانی اسلامی بسیار کم جلوه میکند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری در ادامه سخنان خود به اقدامات و برنامه های سازمان بسیج اشاره کرد و گفت:در سازمان متبوع ما ۶ کاگروه تخصصی با حضور اساتید برجسته و کارشناسان مجرب در حوزه عمران و معماری تشکیل شده است که هدف آن تشخیص موانع و راه حل برای مشکلات موجود است تا با یک تفکر جهادی و مدیریت جهادی نتایج موفقیت آمیزی برای کشور ایجاد شود.

وی در انتهای سخنان خود چنین جلسات هم اندیشی را بسیار خوب داسنت و تاکید کرد که شرط موفقیت این جلسات این است که با کارهای فکری و بلندمدت بتوان خروجی مناسبی را از ایجاد جلسات داشته باشیم و افرادی که دغدغه هویت ملی را دارند بایستی قدم در این راه بگذارند.

 

انتهای پیام

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .

نشریه