خدمات سپاه پاسداران در توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: امروز پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی این استان هنوز خط مقدم مبارزه با دشمنان است و خدمات سپاه پاسداران در توسعه، و ارتقاء کشور و آذربایجان‌غربی بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری در مراسم تقدیر از دست اندرکاران توسعه استان و در دیدار با کارکنان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: آذربایجان‌غربی در طول هشت سال دفاع مقدس با تقدیم ۱۲ هزار شهید سرافراز و محل برگزاری بیشترین عملیات نظامی پس از خوزستان، نقش مهمی در مقابله با دشمنان قسم خورده این ملت ایفا کرده و امروز پس از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی این استان هنوز خط مقدم مبارزه با دشمنان است.

وی افزود: مردم این دیار سهم خود را در دفاع از کیان میهن اسلامی ادا کرده‌اند و امروز می‌بایست مدیران و دست اندرکاران با برنامه‌ریزی دقیق این منطقه را به سمت توسعه بیش از پیش و آنچه استحقاق دارد، هدایت کنند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: خدمات سپاه پاسداران در توسعه، و ارتقاء کشور و آذربایجان‌غربی بر کسی پوشیده نیست.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌غربی هم در این دیدار به تشریح اهداف و برنامه‌های مجموعه برنامه و بودجه در استان پرداخت و افزود: برخورداری از توسعه همه‌جانبه و متوازن یکی از مهمترین برنامه‌های این سازمان در آذربایجان‌غربی است و تلاش می‌کنیم با جذب اعتبارات مناسب شکاف موجود را از بین ببریم.

ناصرحضرتی‌پر با اشاره به نقش مهم سپاه پاسداران در حفظ و حراست از نظام مقدس اسلامی افزود: این مجموعه قدرتمند از ابتدای پیروزی انقلاب نقش استراتژیک و مهمی در سازندگی و حراست از امنیت کشور ایفا کرده است.

وی متعهد و ارزشی بودن سپاه پاسداران را دلیل اصلی مشارکت و حرکت جهادی آن در توسعه پایداراستان دانست و گفت: دلیل اصلی خشم دشمنان کشور از این نیروی نظامی، ولایت پذیری و حمایت از مظلومان جهان است و امروز مسؤولان استان از مشارکت و حرکت جهادی سپاه شهدا در توسعه استان تقدیر می‌کنند.

به گزارشروابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری آذربایجان غربی، در پایان با هداء لوح سپاس از سوی رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی از تلاش و مجاهدات نیروهای جان برکف سپاه در ایجاد امنیت پایدار در منطقه قدردانی شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .

نشریه