عضویت و حضور مسئول بسیج مهندسین عمران استان و مسئول کارگروه تخصصی "آب" در اولین جلسه کمیته "آب" قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان

اولین جلسه کمیته "آب" قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان با حضور مسئول بسیج مهندسین عمران استان و مسئول کارگروه تخصصی "آب" برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان، اولین جلسه کمیته "آب" قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان با حضور مسئول بسیج مهندسین عمران استان و مسئول کارگروه تخصصی استانی "آب" برگزار گردید. در این جلسه که در محل سالن جلسات "قرارگاه عاشورائیان" در گرگان تشکیل شد، کارشناسان ادارات کل هواشناسی و آب منطقه ای نیز حضور داشتند، هدف از تشکیل و راه اندازی این کمیته، استفاده از ظرفیت متخصصین استانی در بررسی و برآورد آخرین وضعیت وقوع سیلاب و موارد مرتبط می باشد، به پیشنهاد جانشین فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان، مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران استان و مسئول کارگروه تخصصی استانی "آب"، هم به عضویت این کمیته در آمده اند تا از ظرفیت بسیج مهندسین عمران استان و کارگروههای تخصصی در برآورد و حل مشکلات احتمالی ناشی از سیلاب در آینده استفاده گردد. در این جلسه کارشناسان ادارات کل هواشناسی و آب منطقه ای استان،گزارشی از وضعیت جوی استان تا پایان ۶ ماهه اول سال و نیز وضعیت فعلی حوزه های آبریز استان ارائه نمودند و اعضای حاضر به بیان نظرات خود پرداختند و در پایان جلسه، مواردی مصوب گردید.
پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .

نشریه