نشست مسئول بسیج مهندسین عمران استان با معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گلستان در خصوص نظارت رایگان بر بازسازی واحدهای مسکونی سیل زده

نشست مشترک مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری استان با معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن استان در خصوص نظارت رایگان مهندسین بسیجی بر نوسازی و تعمیرات واحدهای مسکونی سیل زده در استان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان نشست مشترک مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری استان با معاون مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن استان در خصوص نظارت رایگان مهندسین بسیجی بر نوسازی و تعمیرات واحدهای مسکونی در مناطق سیل زده برگزار گردید. در این نشست با توجه به اجرای طرح سراسری "جهاد همبستگی ملی در بازسازی مناطق سیل زده" بسیج، ساز و کارهای قانونی حضور مهندسین بسیجی در مناطق سیل زده جهت نظارت رایگان بر اجرای عملیاتهای نوسازی و بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل،مورد بررسی قرارگرفت.
پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .

نشریه