بیانیه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری گلستان به مناسبت روز جهانی قدس

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، از جامعه مهندسین عزیز استان دعوت نمود تا در اهپیمایی روز قدس در سراسر استان حضور پرشور و باصلابت داشته باشند.

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، از جامعه مهندسین عزیز استان دعوت نمود تا در اهپیمایی روز قدس در سراسر استان حضور پرشور و باصلابت داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسی عمران و معماری استان گلستان،به مناسبت فرا رسیدن "روز جهانی قدس" ،بیانیه ای به شرح ذیل صادر گردید:

«با وجود بحران آفريني مستمر حاميان رژيم صهيونيستي براي به فراموشي سپردن مسئله ي فلسطين، اين سرزمين شريف به بركت مقاومت و مجاهدت ملت و گروه هاي فلسطيني، آزاد خواهد شد و تنها راه نجات قدس شريف، مبارزه و مقاومت است و ديگر راه¬ها، بي سرانجام و عقيم است.»(بيانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ديدار دبير كل جهاد اسلامي فلسطين ۲۴/۹/۱۳۹۵)
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی امام خمینی(ره) روز جهانی قدس نامگذاری شده است در واقع روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست های سفاک و جنایتکار و روز مقابله با مستکبرین است. همان گونه كه در جلد ۹ صفحه ۲۷۷ صحيفه ي امام خميني (ره) آمده است؛ روز قدس، روزي جهاني است و روزي نيست كه فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفين با مستكبرين است، روز مقابله ملت هايي است كه در زير فشار ظلم آمريكا و غير آمريكا بودند، روزي است كه بايد مستضعفين مجهز بشوند در مقابل مستكبرين، و بینی مستكبرين را به خاك بمالند.
روز قدس ميراث گرانبهاي بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي و نشاني از عمق دورانديشي و هوشمندي امام خميني(ره) است كه بيانگر اعتقاد و پايبندي به انديشه وحدت و انسجام اسلامي مقابل زورگويان عرصه¬ي جهاني است. امروز اهمیت گرامیداشت روز قدس بیشتر از هميشه بوده و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرتمندانه تر از گذشته به یاری مردم مقاوم و مظلوم فلسطین بشتابند.
در شروع گام دوم انقلاب اسلامي، زلزله ي انقلاب، فرعونهاي در بستر راحت آرميده را بيدار كرد؛ دشمني ها با همه ي شدت آغاز شد و اقدام اخير رئیس جمهور منفور آمریکا در تهديد و تحريم علیه ملت ایران نيز در همين راستا قابل تفسير است؛ قدرت هاي انحصارگر جهان كه همواره حيات خود را در
دست¬اندازي به استقلال ديگر كشورها و پايمال كردن منافع حياتي آنها براي مقاصد شوم خود دانسته اند، در برابر ايران اسلامي و انقلابي، اعتراف به ناتواني كردند و خود نشان دهنده ي اين است كه تنها راه مقاومت در برابر آن همه خصومت و شقاوت و توطئه و خباثت، چنگ زدن به ايمان الهي و ایستادگی در مسیر دستیابی به حقوق مسلم ملت‌ها است.
ما مهندسين بسيجي استان گلستان به همراه ساير متخصصين متعهد و آزاده و دلسوز ايران اسلامي با الهام از مكتب ناب محمدي (ص) و انديشه هاي استكبار ستيزانه¬ي معمار كبير نظام مقدس جمهوری اسلامی، ضمن ابراز همدردي با مردم مظلوم فلسطين، جنايات رژيم صهيونيستي در كشتار وحشيانه اين مردم بي دفاع را محكوم نموده و با پيروي از امام خامنه ای (مد ظله العالي) در روز جمعه همگام با مردم خداجوي ايران اسلامي در راهپيمايي باشكوه روز قدس شركت نموده و با مشتهاي گره كرده، برائت و انزجار خود را از آمریکا،اسرائیل و مزدوران منطقه ای آنها اعلام و از آحاد مردم انقلابي و هميشه درصحنه و روزه دار به ويژه قشر مهندسين استان نيز دعوت مي كنيم تا در ياري مظلومان و مخاصمت با ظالمان به پاخاسته و در راهپيمايي روز جهاني قدس شركت نمايند.به اميد رهايي كامل قدس شریف و پيروزي مستضعفين بر مستكبرين عالم. إن شاءا...

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان
خرداد ماه ۱۳۹۸ هجری شمسی- رمضان المبارک۱۴۴۰ هجری قمری
پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .

نشریه