جلسه مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری گلستان با رئیس دفتر نظام مهندسی ساختمان شهرستان گنبد

بمنظور افزایش سطح تعامل و همکاری فی ما بین کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان گنبد و نظام مهندسی شهرستان، جلسه مشترکی توسط بسیج مهندسین عمران و معماری استان و کانون بسیج عمران شهرستان با مهندس کاشانی، رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان گنبد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان، بمنظور افزایش سطح تعامل و همکاری فی ما بین کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهرستان گنبد و نظام مهندسی شهرستان، جلسه مشترکی توسط مهندس قربانی، مسئول بسیج مهندسین عمران و معماری استان و کانون بسیج عمران شهرستان با مهندس کاشانی، رئیس دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان گنبد برگزار شد. در این جلسه که با حضور مدیر و تعدادی از مهندسین بسیجی کانون مذکور، و در محل دفتر نمایندگی نظام مهندسی آن شهرستان، انجام شد، موضوعات: فعالیت و جلسات کارگروههای تخصصی، تجهیزات مورد نیاز اتاق کانون مستقر در دفتر آن نمایندگی و مساعدت در اجرای طرح "عمران روستا" مورد بحث قرار گرفت و توافقاتی نیز صورت پذیرفت.

   پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .