برگزاری دومین جلسه هیات اندیشه ورز در سال ۹۹

دومین جلسه سال ۹۹هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان با موضوع:"نقش آفرینی مهندسین در افزایش میزان امید در سطح جامعه" برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان، دومین جلسه هیات اندیشه ورز بسیج مهندسین عمران و معماری استان گلستان در سال ۹۹ با بررسی موضوع: "نقش آفرینی مهندسین در افزایش میزان امید در سطح جامعه و مردم"  برگزار گردید. در این جلسه که در محل سالن جلسات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد، ضمن بررسی عوامل موثر داخلی و خارجی در وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، اقدامات و راهکارهای قابل اجرا توسط مهندسین در کاهش مشکلات اقتصادی و افزایش سطح امید و روحیه در بین جامعه و مردم و، شناسایی و بیان گردید و اعضای حاضر به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و در پایان جلسه، مواردی نیز در اینخصوص با اجماع نظر اعضاء، مصوب گردید.

  پایان خبر./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

شعار سال

تبلیغات

جامعه مهندسین استان با حضور در راهپیمایی تجدید میثاق با رهبری بار دیگر مشت محکمی بر دهان منافقان کوردل و استکبار جهانی خواهیم کوبید و بصیرت خود را به جهانیان نشان خواهیم داد .وعده دیدار :روز جمعه ۹۶/۱۰/۱۵ بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه .